Etiket

vray next - TEKİRDAĞ TASARIM.

VRay Dersleri

vray dersleri

V-Ray’in 3ds max ile kullanımı hakkında hazırlanmış en kapsamlı ve en detaylı vray dersleri ile karşınızdayız. Bu eğitim ile ilgili olarak yapmamız gereken uyarılardan biri, eğitimi uygulayacak arkadaşların temel 3ds Max kullanımı hakkında bilgi sahibi olması gerektiğidir. Yine özellikle belirtmemiz gereken diğer konu ise, bu eğitimin size vakit kaybettirmek istemediğimizden, modelleme eğitimini içermemesidir. Modelleme eğitimi için, yakında yayınlamayı düşündüğümüz eğitimlerimizi takip etmenizi öneririz. Bu eğitimdeki vray dersleri detaylı ve akademik bir şekilde planlanıp hazırlanmış, yaklaşık 11 saat veya 650 dk. dan fazla, 63 adet video dersi içerir.

3ds Max | V-Ray Render Kursu – Özel Ders

3ds Max Kursu, 20 Yıl üzerinde birikmiş tecrübesi ile Bahadır Sönmez tarafından, kurumsal firmalara, mimarlara, grafikerlere, tasarımcılara, öğrencilere verilebilmektedir.

Eğitimi 6 kişilik gruplar içine katılarak alabileceğiniz gibi özel birebir alma imkanınız da vardır. 6 Kişilik gruplar haftasonu gerçekleşir. Ayrıca saat ve günlerini belirleyeceğiniz özel grup olarak eğitim alabilirsiniz.

3d max kursu, Vray, özel ders ve eğitimleri ve fiyatları

Bahadır Sönmez ile hafta içi ve haftasonu 3dsmax kursuları
Hafta Sonu 6 Kişilik eğitimlere katılabilir, Özel birebir alabilir veya kendi grubunuzu kururak istediğiniz gün ve saatlerde eğitimizi alabilirsiniz. 

Yılların verdiği tecrübe ile hazırlanmış eğitimler ile 3dsMax programını kısa bir zaman içinde kullanabilir, mükemmel gerçeklikçilikte görseller oluşturabilirsiniz. Kişisel veya arkadaşlarınızla kuracağınız gruplar ile 3ds Max programını kullanacağınız alana göre zaman kaybetmeden öğrenebilirsiniz. Kurslar belli bir akış ile seviyenize göre ayarlanmış uygulamalar ve ödevler ile verilir.

3ds max vray özel ders fiyatları
3ds max vray özel ders fiyatları

3ds Max | V-Ray Render Eğitimi İçeriği

İleri düzey V-Ray Render eğitimi modelleme dersleri içermemektedir.

  1. Projeye göre, gerçekçi malzeme hazırlama yolları
  2. Işıklandırma (İç mekan, dış mekan, stüdyo) nasıl ve neye göre yapılmalı ?
  3. Kompozisyonda önemli kriterler nelerdir?
  4. Render sonrası işlemler nelerdir ?

gibi konular detaylı bir şekilde ele alınacaktır. Bununla birlikte, ezbere dayalı ve yanlış-eksik anlatımlardan kaynaklı oluşan bilgi kirlilikleri de ortadan kaldırılacak, V-Ray render motoru detaylı bir şekilde incelenecektir.

Şehirdışında eğitim talepleriniz için fiyat alınız. Eğitimler yerinde talep edildiğinden fiyatlara ekleme yapılacaktır.

Detaylı bilgi, satın alma ve diğer derslerimiz için ziyaret edin: 3ds Max Akademi

vray dersleri, vray, vray next, vray

3ds Max İçin VRay Render (Next) Detaylı Giriş Eğitimi

3ds Max İçin VRay Next Render Detaylı Giriş Eğitimi ile V-Ray’in 3ds max ile kullanımı hakkında hazırlanmış en kapsamlı ve en detaylı eğitimlerden biri ile karşınızdayız. Bu eğitim ile ilgili olarak yapmamız gereken uyarılardan biri, eğitimi uygulayacak arkadaşların temel 3ds Max kullanımı hakkında bilgi sahibi olması gerektiğidir. Yine özellikle belirtmemiz gereken diğer konu ise, bu eğitimin size vakit kaybettirmek istemediğimizden, modelleme eğitimini içermemesidir. Modelleme eğitimi için, yakında yayınlamayı düşündüğümüz eğitimlerimizi takip etmenizi öneririz. Bu eğitim, detaylı ve akademik bir şekilde planlanıp hazırlanmış, yaklaşık 11 saat veya 650 dk. dan fazla, 63 adet video dersi içerir.

3ds Max İçin VRay Next Render Detaylı Giriş Eğitimi tanıtım filmini izleyin !

Videolar 9 kategoriye ayrılmıştır.

1. Bölümde, genel bakış ve arayüz incelemelerine yer veriyoruz.

2. bölümde, Area lights, V-Ray Sun ve Sky, IES, ambient light, 3dsMax Işıkları gibi tüm aydınlatma türlerini detaylı bir şekilde ve tüm parametreleri ile açıklıyoruz.

3. bölümde, GI yani dolaylı aydınlatmayı durağan ve hareketli sahneler için inceliyoruz.
Global Illumination Nedir, Brute Force, Irradiance map, Light Cache ve Genel GI Ayarları konuları üzerinde duruyoruz.

4. bölümde, image sampling konusuna değiniyoruz. Bucket image sampler, Progressive image sampler nedir? Global DMC ayarları nasıl yapılır? detaylı bir şekilde inceliyoruz.

5. bölümde, vray materyallerini ve kaplamalarını uygulamalı olarak inceliyoruz.

6. bölümde, Fiziksel kamera, Alan derinliği, Hareket bulanıklığı, Kamera türleri, Exposure Kontrolü gibi konulara değinip kameralar ve kamera efektlerinin kullanımı hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme yapıyoruz.

7. bölümde tüm render ayarlarını detaylarıyla inceliyor, Color mapping, V-Ray Frame buffer, Global switches, Environment, Caustics, Settings sekmelerindeki ayarlar ve V-Ray GPU render gibi konuları ele alıyoruz.

8. Bölümde, V-Ray Proxy, V-Ray Fur, Section Clipper gibi Vray geometrilerine değiniyoruz.

9. ve son olarak bu bölümde, Environment fog, Aerial perspective gibi atmosferik efekleri inceliyoruz.

3ds Max İçin VRay Render Detaylı Giriş Eğitimi Vray Next ve 3ds max 2020 ile hazırlanmıştır. Öğreneceğiniz teknik ve püf noktaları kendi projelerinizde uyguladığınızda çok daha kaliteli sonuçlar alabileceksiniz.

Satın alma öncesinde, aklınıza takılan soruları, çekinmeden, 3dsmaxakademi@gmail.com adresine e-posta göndererek sorabilirsiniz.

Yoğun emek sonucunda, detaylı ve akademik bir dille hazırlanmış A dan Z’ye V-Ray eğitimi arıyorsanız bu eğitim tam size göre.

Hazırlamış olduğumuz bu eğitimin faydalı olması dileklerimizle.

 

Detaylı bilgi, satın alma ve diğer derslerimiz için ziyaret edin: Vray dersleri Vray Next Eğitim Seti