TEKİRDAĞ GRAFİK TASARIM KURSU

Tekirdağ Grafik Tasarım Kursu, Eğitimi

Tekirdağ Grafik Tasarım Kursu, belli dönemlerde bire bir ya da gruplara eğitimler düzenlemektedir. Tekirdağ’da grafik tasarım kursları 20 yılı aşkın tecrübesi ile Bahadır Sönmez tarafından, birebir ya da gruplara verilebilmektedir. Bu bağlamda, Tekirdağ Grafik Tasarım Kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bahadir@tekirdagtasarim.com adresine mail göndererek ne tür eğitim almak istediğinizi detaylı bir şekilde belirtiniz.

Grafik Tasarım Kursu Hakkında Bilgi:

Grafik Tasarım Kursu bölümüne kayıt olan öğrencilerimiz; logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, kartvizit, el ilanı, katalog, dergi, broşür, makbuz gibi ögelerin tasarım tekniklerini öğrenerek, baskıya hazırlanma aşamalarını görürler. Photoshop, Corel, Illustrator ve Indesign programlarından dilediğinin eğitimini alıp reklam ajansları, matbaa ve gazete gibi firmaların tasarım departmanlarında  işe başlayabilir yada Freelance olarak da çalışabilirsiniz.

6 kişilik Butik özel gruplar veya Özel Eğitim imkanı

Hafta sonu belli periyodlarla sürekli açılan 6 veya 7 kişilik gruplara dahil olabilirsiniz

Veya Hafta içi Özel Birebir veya arkaşlarınızla kendi özel grubunuzu kurabilirsiniz.

Yerinde alacağınız 3 kişi üzeri gruplar ve Şehirdışında eğitim talepleriniz için fiyat alınız. Eğitimler yerinde talep edildiğinden fiyatlara ekleme yapılabilecektir.

Sorularınız için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma anlanları

* Tüm kamu kurumlarının grafik tasarım bölümlerinde
* Özel şirketlerin grafik tasarım bölümlerinde
* Piyasaya Web ve grafik tasarım işi yapan ajanslarda
* Kendiniz özel olarak piyasaya grafik tasarım işi de yapabilirsiniz.

Dijital ortamda yaratıcılığına güvenen, bu sektörde ilerlemek isteyen, temel bilgisayar bilgisine sahip herkes eğitime katılabilir. Kursiyerler, her programın yapısına uygun olarak yetiştirilmektedir.

Kimler Katılmalı?

Grafik Tasarımı eğitimi; kişinin yaratıcı yeteneklerini günümüz teknolojisiyle birleştirerek, üretime dönüştürmek isteyenlerin katılması gereken bir eğitimdir. Ayrıca; görsel iletişim konusunda ilerlemek isteyen, güzel sanatlara ve tasarıma ilgi duyan ve yeteneklerini değerlendirmek isteyen bireyler ya da yaratıcı yeteneğe sahip lise mezunları ve üniversitelerin grafik, tasarım, güzel sanatlar gibi bölümlerinde öğrenimlerini sürdürenler ve bu alanlardan mezun olan bireyler de bu eğitime katılabilmektedir.

• Adobe Photoshop

Piksel bazlı çizim yapma imkanı sunan, fotoğraf manipülasyon işlemleri yapabilen, reklamlar ve görsel düzenlemeler yapılmasına imkan sağlayan modern teknolojinin en çok tercih edilen profesyonel grafik tasarım programıdır.

Photoshop programı ile web, maskot tasarımı, fotoğraf manipülasyonu, afiş ve reklam hazırlama gibi işlemleri gerçekleştirebilirken, fotomontaj da yapılabilmektedir.

• Adobe Illustrator

Adobe ailesinin vektörel tabanlı programı olan Illustrator; ambalaj tasarımı üzerine yaygın olarak kullanılan, multimedya ve grafikler için hazırlanmış bir illüstrasyon programıdır.

• Adobe Indesign

Basılı ve dijital yayınlar için profesyonel bir sayfa mizanpajı uygulaması olan Adobe InDesign; web ve tablet uygulamaları için çeşitli içerikler tasarlayabilen, mizanpaj ön kontrollerini yapıp yayınlayabilen bir uygulamadır. Bu uygulama  kullanıcılarına; tipografi üzerinde hassas kontrol olanağı ve yerleşik yaratıcı araçlar ile kullanımı kolay bir tasarım ortamı sunmaktadır. Adobe Indesign ile kitap, dergi, gazete, katalog, broşür, kartvizit ve takvim gibi basım işlerinin baskıya verilene kadar süreçteki tüm hazırlığı a’dan z’ye kadar sürdürülebilmektedir.

• Adobe Acrobat

Adobe Acrobat; dünyanın en iyi PDF çözümünün yeniden tasarlanmış masaüstü sürümüdür. Bu uygulama; PDF’leri istenilen aygıtta doldurma, imzalama ve paylaşmayı mümkün kılan bir mobil uygulama içerir. Kullanıcılar; Adobe Acrobat ile basılı belgeler dahil istenilen dosyayı düzenleyebilirler . Hatta kullanıcılar bu programla basmak istedikleri bir kitabı sanal ortama atarak, kitabı bu ortamda ayrıntılı olarak inceleyebilir, üzerinde çalışabilir ve editörlüğünü yapabilir.

• CorelDraw

CorelDraw tasarımcılar, grafikerler ve profesyonel sanatçılar için tasarlanmış  vektörel tabanlı bir grafik tasarım programıdır. Bu program özellikle masaüstü yayıncılıkta; dijital baskı, matbaa, tekstil, tabela, dış cephe kaplama gibi alanların tasarımında, kullanışlı arayüzü nedeniyle tercih edilmektedir. CorelDraw ile kullanıcılar grafik, illüstrasyon tasarımı yapabilir; reklam sayfası, kart, antetli kağıt, logo, mühür tasarlayabilir; gazete, broşür, dergi hazırlayabilir; fotoğraflar üzerindeki renkleri değiştirerek montaj ve efektler uygulayabilir ve çalışmalarını animasyonlara dönüştürebilir.

3DS MAX V-RAY RENDER EĞİTİMİ – ÖZEL DERS

3ds Max Kursu, 20 Yıl üzerinde birikmiş tecrübesi ile Bahadır Sönmez tarafından, kurumsal firmalara, mimarlara, grafikerlere, tasarımcılara, öğrencilere verilebilmektedir.

Eğitimi 6 kişilik gruplar içine katılarak alabileceğiniz gibi özel birebir alma imkanınız da vardır. 6 Kişilik gruplar haftasonu gerçekleşir. Ayrıca saat ve günlerini belirleyeceğiniz özel grup olarak eğitim alabilirsiniz.

3d max kursu, Vray, özel ders ve eğitimleri ve fiyatları

Bahadır Sönmez ile hafta içi ve haftasonu 3dsmax kursuları
Hafta Sonu 6 Kişilik eğitimlere katılabilir, Özel birebir alabilir veya kendi grubunuzu kururak istediğiniz gün ve saatlerde eğitimizi alabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ile hazırlanmış eğitimler ile 3dsMax programını kısa bir zaman içinde kullanabilir, mükemmel gerçeklikçilikte görseller oluşturabilirsiniz. Kişisel veya arkadaşlarınızla kuracağınız gruplar ile 3ds Max programını kullanacağınız alana göre zaman kaybetmeden öğrenebilirsiniz. Kurslar belli bir akış ile seviyenize göre ayarlanmış uygulamalar ve ödevler ile verilir.

3ds Max | V-Ray Render Eğitimi İçeriği

İleri düzey V-Ray Render eğitimi modelleme dersleri içermemektedir.

  1. Projeye göre, gerçekçi malzeme hazırlama yolları
  2. Işıklandırma (İç mekan, dış mekan, stüdyo) nasıl ve neye göre yapılmalı ?
  3. Kompozisyonda önemli kriterler nelerdir?
  4. Render sonrası işlemler nelerdir ?

gibi konular detaylı bir şekilde ele alınacaktır. Bununla birlikte, ezbere dayalı ve yanlış-eksik anlatımlardan kaynaklı oluşan bilgi kirlilikleri de ortadan kaldırılacak, V-Ray render motoru detaylı bir şekilde incelenecektir.

Şehirdışında eğitim talepleriniz için fiyat alınız. Eğitimler yerinde talep edildiğinden fiyatlara ekleme yapılacaktır.

V-RAY EĞİTİM SETİ VİDEOLARI

3ds Max İçin V-Ray Detaylı Giriş Eğitimi Tanıtımı

tekirdağ grafik tasarım kursu tekirdağ grafik tasarım kursu