Tekirdağ Logo Tasarımı

Markanızı sağlamlaştırmak, işe en temelinden başlamak için doğru yerdesiniz!

17 yılı aşkın tecrübemizle bir çok firmaya basamak atlattık, hedeflerinizi yükseltmeyi, kalitenizi artırmayı ve görsel anlamda bir bütünlük oluşturmayı planlıyorsanız bize ulaşın.

Tekirdağ’da Logo tasarımı, amblem, maskot tasarım, kurumsal kimlik tasarımı konusu başta olmak üzere, web tasarım, masaüstü yayıncılık (broşür, dergi vb.), katalog, insört, marka, iç mimari modelleme, dış mekan moelleme, outdoor ve kurumsal reklam planları gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, karşılıklı çalışma ve istişarelerle oluşturduğumuz memnun edici çözümler sayesinde; grafik tasarım bilgimizi taleplerinizle birleştirerek, müşteri memnuniyeti vaadediyoruz.

Unutmamak lazım ki, logo tasarımı başlı başına tüm konseptin başlangıcı ve temel yapısıdır.

İyi tasarlanmamış bir logo tasarımı üzerine inşaa edilen bir marka, ileride mutlaka revize gereksinimi duyacaktır.

Firmanızı gerçekten temsil edecek kalitede, akılda kalıcı ve etkileyici bir logoya sahipseniz akılda kalırsınız, kolay hatırlanırsınız. Bu şekilde iyi bilinirsiniz.

Kurumsal olup da başarılı olmayan bir logoya sahipseniz markanız sürekli olarak zarar görecektir. tecrübe isteyen bir iştir. Bir markayı küçük bir alanda anlatmak bizim için çok keyifli ve heyecan vericidir. Sizi güzel bir logo ile ve mutlu olarak görmek arzusundayız. İşte o günün geldiğini düşünüyorsanız bizi arayınız, size en iyi logoyu yapabilmek için emek ve zaman harcayalım, yaratıcılığımızı ortaya koyalım.

Kaliteli bir logo, firmanızı ve sizi en iyi şekilde taşıyabilen logodur. Kaliteli ve iyi bir logoya her firmanın ihtiyacı vardır. Her firma iyi bir logoyu hakeder. Bizler bunun için buradayız ve bu fikirde buluştuğumuz firmalara hizmet vermekteyiz.

Genelde logolar; logotype denilen yazı öğeleriyle, amblem denilen grafiksel öğelerden oluşur. Firmanızın farkedilmesi ve diğerlerinden ayrılması için gerekli olan maddelerin başında yer alan logonuz, bu ögelerin en iyi şekilde bir araya getirilmesi ile oluşturulmaktadır.

Bu iş bizim için sanatsal ve bilimsel bir çalışmadır. İki harfi üst üste koymaktan çok daha fazlasıdır. Öncelikle kurumunuzu inceler, sizi diğerlerinden ayıran duygusal ve zihinsel öğeleri, logonuza sessizce uygularız. Ortaya çıkan logo sadece grafik çalışmanın değil, sanatsal ve bilimsel çalışmanın ürünüdür.

Tüm kurum ve kuruluşların sektörlerinde öne çıkmaları ve akılda kalıcı olmaları için tasarlanan, tasarlandıkları firmalar ile bütünleşen simgelere logo  denmektedir. Logolar, kurumsal kimliğe sahip işletmelerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Logolar  firmaları temsil eder. Tıpkı bir ayna gibi sahiplerini yansıtırlar. Bu yüzden logo tasarımı  yapılmadan önce firmanın bağlı olduğu sektör ile ilgili araştırma ve ön hazırlık aşaması gerekir. Daha sonra, işin uzmanı tasarımcılar tarafından özgün bir logo tasarımı  aşamasına geçilir.tasarımı tekirdağ logo tasarımı tekirdağ logo tasarımı amblem tekirdağ logo tasarımı tekirdağ logo tasarımı tekirdağ logo tasarım