VRay Dersleri

V-Ray’in 3ds max ile kullanımı hakkında hazırlanmış en kapsamlı ve en detaylı vray dersleri ile karşınızdayız. Bu eğitim ile ilgili olarak yapmamız gereken uyarılardan biri, eğitimi uygulayacak arkadaşların temel 3ds Max kullanımı hakkında bilgi sahibi olması gerektiğidir. Yine özellikle belirtmemiz gereken diğer konu ise, bu eğitimin size vakit kaybettirmek istemediğimizden, modelleme eğitimini içermemesidir. Modelleme eğitimi için, yakında yayınlamayı düşündüğümüz eğitimlerimizi takip etmenizi öneririz. Bu eğitimdeki vray dersleri detaylı ve akademik bir şekilde planlanıp hazırlanmış, yaklaşık 11 saat veya 650 dk. dan fazla, 63 adet video dersi içerir.

3ds Max | V-Ray Render Kursu – Özel Ders

3ds Max Kursu, 20 Yıl üzerinde birikmiş tecrübesi ile Bahadır Sönmez tarafından, kurumsal firmalara, mimarlara, grafikerlere, tasarımcılara, öğrencilere verilebilmektedir.

Eğitimi 6 kişilik gruplar içine katılarak alabileceğiniz gibi özel birebir alma imkanınız da vardır. 6 Kişilik gruplar haftasonu gerçekleşir. Ayrıca saat ve günlerini belirleyeceğiniz özel grup olarak eğitim alabilirsiniz.

3d max kursu, Vray, özel ders ve eğitimleri ve fiyatları

Bahadır Sönmez ile hafta içi ve haftasonu 3dsmax kursuları
Hafta Sonu 6 Kişilik eğitimlere katılabilir, Özel birebir alabilir veya kendi grubunuzu kururak istediğiniz gün ve saatlerde eğitimizi alabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ile hazırlanmış eğitimler ile 3dsMax programını kısa bir zaman içinde kullanabilir, mükemmel gerçeklikçilikte görseller oluşturabilirsiniz. Kişisel veya arkadaşlarınızla kuracağınız gruplar ile 3ds Max programını kullanacağınız alana göre zaman kaybetmeden öğrenebilirsiniz. Kurslar belli bir akış ile seviyenize göre ayarlanmış uygulamalar ve ödevler ile verilir. 

3ds Max | V-Ray Render Eğitimi İçeriği

İleri düzey V-Ray Render eğitimi modelleme dersleri içermemektedir.

 

  1. Projeye göre, gerçekçi malzeme hazırlama yolları
  2. Işıklandırma (İç mekan, dış mekan, stüdyo) nasıl ve neye göre yapılmalı ?
  3. Kompozisyonda önemli kriterler nelerdir?
  4. Render sonrası işlemler nelerdir ?

gibi konular detaylı bir şekilde ele alınacaktır. Bununla birlikte, ezbere dayalı ve yanlış-eksik anlatımlardan kaynaklı oluşan bilgi kirlilikleri de ortadan kaldırılacak, V-Ray render motoru detaylı bir şekilde incelenecektir.

Şehirdışında eğitim talepleriniz için fiyat alınız. Eğitimler yerinde talep edildiğinden fiyatlara ekleme yapılacaktır. 

Detaylı bilgi, satın alma ve diğer derslerimiz için ziyaret edin: 3ds Max Akademi