Çorlu Tanıtım Filmi

Çorlu Tanıtım Filmi Yapımı

Çorlu tanıtım filmi ile şirketlerin hikayelerini videolar aracılığıyla anlatmalarına yardımcı oluyoruz.

Markanızı Nasıl Anlatıyorsunuz?

Şirketinizin türünün tek örneği olduğunu biliyorsunuz. Karakteri, değerleri ve hedefleri vardır. Bunu izleyicilerle nasıl paylaşabilirsiniz? Kurumsal videolar ile.

Kurumsal video prodüksiyon hizmetlerimiz, mesaj hedeflerinizi işletmenizden dışına çıkaran ve izleyicilerinizi gülümseten ve hatta belki biraz gözü yaşlı bırakan birinci sınıf medya oluşturmaya odaklanır. Kurumsal bir tanıtım videosu ile, kendi kendinizi tanıtabilir, şirketinizin ne anlama geldiğine dair bir bilgilendirme ile farkındalık kazandırmak ve ekibinizin başarılarının bir bölümünü vurgulamak için kullanabilrsiniz.

Kurumsal bir tanıtım videosu oluşturma sürecimiz nedir?

Sizinle bir sohbete başlıyoruz! işletmenizin büyük resmini ve küçük ayrıntılarını ve iş videolarınız için vizyonunuzu öğrenmek istiyoruz.

Mevcut Çalışanlar için

Şirketler her zaman değişiyor – gelişen pazarlara uyum sağlama ve süreçleri düzene sokma dahil. İşletmeniz için şık bir kurumsal tanıtım videosu ile ekibinize, en son başarıları veya şirketinizin temel değerleri gibi nelerin değiştiğine ve nelerin aynı kaldığına bakarken bir nostalji hissi verebilirsiniz.

Kurumsal tanıtım videosu, bilgilendirici eğitim videoları aracılığıyla çalışanlar için yeni süreçleri, programları veya dahili kaynakları iletmenin harika bir yoludur.  Onların hikayesini anlatın ve ekibinizin geri kalanına yeni zirvelere ulaşmaları için ilham verin.

Ürünlerinizden veya hizmetlerinizden daha fazlasısınız. Kurumsal video pazarlama, müşterilerinizin bunu fark etmesini sağlamanın anahtarı olabilir. Yaratıcı vizyonunuz, ekip üyeleriniz ve iş yeri kültürünüz sizi rekabetten ayıran faktörlerdir.

Doğru duyguları tetikleyen doğru videolar, izleyicilere gerçek organizasyonun topluluklarını önemseyen ve başarı için birbirlerine ilham vermek ve motive etmek isteyen insanlardan oluştuğunu göstermek için uzun bir yolu kısaltabilir.

Tanıtım Filmi Yapımı hizmetimize ek olarak;

  • Hava çekimleri
  • 360 derece sanal tur çekimleri
  • Fotoğraf (Reklam, moda, mimari, örnek daire, greenbox stüdyo çekimleri
  • 3d ürün görselleştirme

hizmtlerimiz de mevcuttur. Çorlu Tanıtım Filmi hizmetimiz profesyonel olarak verilmektedir.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

çorlu tanıtım filmi Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi | çorlu Havadan Drone Çekimi Drone çekimi fiyatları çekim alanına göre, projeye bağlı olarak gerekli profesyonel dronlarla 4K kalitesiyle çekimlerini gerçekleştirmektedir. Kullanılan dronlar tam profesyonel olarak tasarlanmıştır. çorlu Titreşimsiz kalitesi görüntü alabilmeniz adına etkin bir şekilde görüntüyü kaliteli olarak yansıtmaktadır. Sektöre verdiğimiz hizmetler (Reklam filmi, sinema filmi, tanıtım filmi) gibi profesyonel çekimler yapmaktayız.çorlu Havadan çekim, çorlu 300 metre yükseklik 4km uzaklık gibi stabil görüntü ve yüksek çözünürklükte video kalitesinde kesintisiz görüntü almaktayız. Son teknoloji dronlarımızla maximum güvenli uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. çorlu Olası bir sinyal kaybında cihaz gps sistemiyle kalktığı bölgeye oto olarak geri dönmektedir. Havadan çekim, dron kiralayarak tanıtım filmi, çorlu fabrika çekimi, inşaat çekimi gibi farklı hizmetler de vermekteyiz. çorlu Teknolojinin gelişmesiyle havadan görüntüleme artık çok daha kolay bir hale geldi. çorlu Özellikle tanıtım filmi, reklam filmi, klip çekimleri gibi profesyonel işlerde drone çekimi yapılmaya başladı. Bunların en başında ise inşaat sektörü gelmektedir. çorlu Firmalar havadan dron çekimleriyle inşaat öncesinde çekimlerle müşterilere inşaatın durumunu gösterebiliyor aynı zamanda inşaatın tamamlanmış halini de göstermiş oluyorlar. çorlu Bunun sonucunda ise özellikle de projelerin tamamlanmış hallerini reklam ve panolarda göstermek adına yine çorlu hava çekimi işlemlerinden yararlanmaktadırlar. çorlu Burada önemli olan en önemli etken ise firmanın ne tür bir hava görüntüsüne ihtiyacı olduğudur. Reklam amaçlı havadan çekim kullanılmakta olduğu alanlardan biri ise turizm sektörüdür. çorlu Sezon öncesinde otellerin tanıtım amaçlı oluşturduğu tanıtım filmlerine havadan görüntülerle süsleme yaparak havuzlar, eğlence alanlarını, otelin genel görüntüsünü genel olarak yansıtmış olur.çorlu Tarihi yerlerin turistlere en güzel şekilde tanıtılması adına da tanıtım filmi hazırlanır. çorlu Böylece tarihi alan hava çekimleriyle fotoğraf veya videolarla tanıtım videosuna eklenerek süslemeler yapılır. Böylece tarihi alanın tanıtım filmi hazır hala gelir.