Hazır Web Sitesi

Sistemimiz ile kurulan hazır web sitelerinin responsive özelliği mevcuttur. Bu sayede web siteleriniz, kurulduğu andan itibaren, hiçbir ayara gerek duyulmaksızın otomatik olarak mobil araçlardan girdildiğinde, mobil uyumlu gözükecektir. Cep telefonu ya da tabletten web sitenize giren ziyaretçileriniz, aradığı bilgiye rahatça erişebilecek, bir yazıyı okumak için ekrana sürekli zoom yapmak zorunda kalmayacaktır. Girdiği ekranın ölçüleri ne olursa olsun, web siteniz o ekrana uygun bir yapıda gözükecektir.

Web sitelerinin mobil uyumlu olması için çok önemli bir neden daha var. Bilindiği gibi arama motorları, herhangi bir arama sonucunda web sitelerini sıra sıra listelerken belli etmenlere göre bu listelemeyi yapar. Google bu konuda çıkardığı son algoritmada, mobil uyumlu olan sitelerin daha yukarılara tırmanabileceğini, uyumlu olmayan sitelerin ise yerini kaybedip aşağılara düşebileceği uyarısını verdi.

Ülkemizdeki web sitelerinin responsive olma özelliğinin oranı çok düşük. Artık insanlar yavaş yavaş bu konuda bilinçleniyor buna göre adımlar atıyor.

Şirketinize ait bir web sitesi kurun

Hazır web sitesi ile Şirketinizi internete taşıyın, yaptığınız işleri ve referanslarınızı tüm dünyaya duyurun. İletişim bilgilerinizi Google üzerinden arama yapan herkese ulaştırın

Ürünlerinizi Tanıtın

Hazır web sitesi ile Ürünlerinizi listeleyin, dilerseniz her biri için ayrı sayfalar oluşturun, özelliklerini anlatın internette görünür olun.

Kişisel sayfanızı oluşturun

Hazır web sitesi ile Kendinizi tanıtan sayfalar oluşturun. Özgeçmişinizi veya portfolyonuzu internete açın, milyonlar sizi tanısın

Dijital Fotoğraf albümlerinizi yayınlayın

Hazır web sitesi ile Gezilerinizde çektiğiniz fotoğrafları veya aile albümünüzü size ait bir web sayfasında yayınlayın!