Tekirdağ Havadan Görüntü

Tekirdağ Havadan Görüntü

Havadan Görüntü helikopterleri; Normal helikopterin alçalamadığı açıları yakalayarak taşıdığı 4K Ultra HD kameralar sayesinde; reklam , diziler, film ve klip çekimleri gibi projelerde büyük farklılıklar yaratabilmektedir. Havadan Görüntü aracı, uçuşunu yaparken, kamera operatörü görüntüyü yer istasyonundan yönetmen ile birlikte canlı olarak izleyebilmektedir. 360° izlenebilen ve döndürülebilen kamerası ile kayıtlar çok daha yaratıcı olmaktadır. Havadan video çekimi,  Hava çekimi, havadan görüntü çekimi adlarıyla da anılmaktadır.  Hava çekimi, havadan görüntü çekimi hakkında bilgi almak ve havadan video çekimi fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Havadan çekim yapan helikopter yada drone adlı cihazın teknik özelliklerinin madde madde yazılması ortaya çıkacak çekim kalitesi hakkında bilgi verebilir. Ancak havadan çekimin profesyonel kişilerce yapılmaması yanlış açı, yanlış ışık gibi bazı temel konularda hata yapılması sonucu istenen etkide görüntülerin oluşmamasını sağlamaktadır.

Bu nedenle havada çekim yaptırmadan önce mutlaka havadan neyi nasıl çekeceğini bilen bir ekip ile çalışmaya özen gösterilmesi gerekir. Firma olarak sadece havadan helikopter ile çekim yapmanın dışında tanıtım filmi hizmeti de vermekteyiz. Yapılan hava çekimleri tanıtım filmi,reklam filmi, web sitesi gibi farklı alanlarda da kullanıma uygun olarak hazırlanmaktadır.

Havadan Çekim Fiyatları

Havadan Çekim fiyatlarının belirlenmesinde farklı kriterler ışığında bir ücret hesabı yapılmaktadır. Havadan Çekim fiyatları için esas alınan kriter listesi aşağıda listelenmiştir. Havadan yapılacak çekim fiyatları önemlidir ancak çok daha önemli olan ise; Hava çekimlerinin deneyimli kişiler tarafından yapılması ve sonrasında yapılacak montaj çalışmaları ve efektler ile hava çekimlerinin zenginleştirilmesidir.

Tekirdağ havadan görüntü Havadan Fotoğraf & Video Çekimi Fiyatları

  • Hava Çekimi Yapılacak tarih
  • Hava çekimi yapılacak adres
  • Hava çekimi yapılacak bölge ( uçuş olanakları, yüksek gerilim hattı, Orman vs )
  • Havadan Görüntülenecek tesisin alanı ( gerekecek uçuş süresi )

Gibi kriterlere dikkat edilerek havadan çekim fiyatlarını belirlemekteyiz.