Tekirdağ Kanvas Tablo

TEKİRDAĞ KANVAS TABLO

Tekirdağ Fotoğrafları & KİŞİYE ÖZEL TASARIM

Fotoğraflarınız artık telefonunuzda değil, size özel kanvas tablo tasarım ve modellerinden biri olarak bir ömür boyu duvarınızda ölümsüzleşsin ya da dilerseniz arşivimizdeki fotoğraflardan seçim yapın.

Kanvas tablolar ketenden yapılmış tuval bezine, bir tablonun yüksek çözünürlüklü olarak basılmasıdır. Kanvas tablo günümüzde iç mekan tasarımın ayrılmaz bir parçasıdır. Evinizin duvarlarında, restoranda, kafede; neredeyse çoğu iç mekan tasarımı tamamlamak için kanvas baskı tablo kullanılmaktadır. Farklı gelir grubları, kentsel ya da kırsal bir ev olsa da bu dekorasyon yönteminden hemen herkes faydalanmaktadır.

Kanvas Tablo Nedir, Nasıl Yapılır

Kanvas nedir; yaygın olarak basılmış tablolara verilen isimdir. Aslında tuvale verilen ingilizce isimdir (canvas), yani bez gerilmiş tuvaldir. . Kanvas tablo baskı nedir ya da tuval baskısı, dijital baskı makinelerinde bez ve farklı yüzeylere uygulanan bir çoğaltma tekniğidir. Basılacak resmin görüntüsü profesyonel programlar kullanılarak dijital baskı makinesine aktarılır. Tuval bezi makinenin tamburları (merdane) arasında yavaşça hareket eder. Resmin kopyasını beze aktarılır. Baskı işlemi tamamlandıktan sonra tuval bezi bir süre kuruması için beklenir. Baskı sırasında resmin orijinal renklerini yakalamak için özel boyalar kullanılır. Kanvas baskı profesyonel olarak kullanılan birinci sınıf keten bezine yapılır. Keten bezine yapılan baskı solma yapmaz, çok uzun yıllar boyunca canlı renklerini korur.

Tekirdağ Kanvas Tablo, kanvas (canvas) veya tuale baskı diye de adlandırılan tablolar, 1. sınıf Canvas kumaş üzerine dijital baskı yapılarak üretilir. Baskıda kullanılan kumaş dijital baskı için üretilmiş kanvas kumaştır. Bu kumaşın özelliği 400gr açık beyaz ve %100 pamuk astarlı olmasıdır.

Baskı için HP su bazlı lateks makinesi kullanır. Bu makinede yapılan baskılar için vernik uygulanması gerekmemektedir. Baskıda kullanılan boyalar su bazlıdır. Kesinlikle solvent içermez. Sağlığa zararı yoktur.

Canvas baskı duvar tabloları hareketli, renkli ve çarpıcı duvarlar yaratmak için en ideal ve ekonomik yoldur.

[ux_products columns=”3″ auto_slide=”3000″ show_rating=”0″ show_quick_view=”0″]